Kadra

Michał Kołder (Mikey)

MikeyV – ce Prezes Zarządu Klubu RASC.. Absolwent AWF w Warszawie. Instruktor PZN. Zawodnik posiadający klasę mistrzowską. Członek kadry Polski od sezonu 2002/2003, III-ci na Mistrzostwach Polski 2004, IV-ty zawodnik klasyfikacji generalnej Carvingowego Pucharu Polski, uczestnik Mistrzostw Europy 2002 i Mistrzostw Świata World Challenge 2003 w Roccaraso, III-ci Polak w Pucharze Świata FIS Carving Cup w Zakopanem 2003. Uczestnik Mistrzostw Świata we Fereeridzie – „Big Moutain World Championship” Tignes 2001.

Instruktor Narciarstwa PZN, trener, założyciel i głowa klubu. Niegdyś regularnie startował w zawodach, obecnie skupia się na szkoleniu i wspieraniu swoich podopiecznych. Dba o to, aby RASC miał ręce i nogi, oraz aby dalej się rozwijał. Guru dla zawodników. Prowadzi grupę RASC oraz dorosłych pasjonatów narciarstwa RASC Masters, która z roku na rok powiększa swoje grono.

Maciej Kołodziejczyk

MaciejPrezes Zarządu Klubu RASC. Absolwent AWF w Warszawie specjalizacja: manager sportu. Instruktor Narciarstwa PZN. Czynny  nauczyciel wychowania fizycznego w XXXIV L.O. im. Miguela de Cervantesa w Warszawie.

W klubie czuwa nad organizacją treningów, prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe na sali w Cervantesie. Przygotowuje obozy RASC FAMILY CAMP. Wspaniały „Kołcz” i ulubieniec młodzieży.

Tomasz Grzywacz

TomaszFizjolog klubowy i trener oraz V – ce Prezes Zarządu Klubu RASC. Absolwent AWFiS w Gdańsku, obecnie adiunkt Zakładu Fizjologii AWFiS  w Gdańsku. Fizjolog żeglarskiej kadry olimpijskiej . Doktor fizjologii, uczestnik wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji dotyczących fizjologii wysiłku fizycznego i medycyny sportowej. Mimo młodego wieku opublikował już w sumie ponad 25 prac w czasopismach polsko- i anglojęzycznych. Ratownik Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK. Instruktor narciarstwa SITN PZN i UKFiS.Trener narciarstwa II klasy.

W klubie określany jako osoba odpowiedzialna za nasze zakwasy oraz przyrost mięśniowej masy. Czuwa nad naszym rozwojem kondycyjnym oraz nad tym, aby zawodnicy byli w optymalnej formie na starcie.

Michał Karpiński (Misiek)

MichałTrener najstarszej grupy dzieci – RaSKI. Instruktor narciarstwa w zimie, a latem instruktor koszykówki. Wieloletni wychowawca na obozach młodzieżowych. Absolwent Wyższej Szkoły Turystki i Rekreacji w Warszawie, specjalizacja „Organizacja i Obsługa Ruchu Turystycznego”.

W klubie: jeden z instruktorów RASCu. Przygotowuje i prowadzi treningi w Warszawie, a także podczas wyjazdów na lodowce. Ze swoją grupą startuje w zawodach ogólnopolskich. Współorganizuje WINTER FAMILY CAMP. Ma wspaniałe podejście do maluchów i wielką cierpliwość.

Justyna Potempska

JustynaCzynna zawodniczka i Mistrzyni Polski w Slalomie Carvingowym. W klubie prowadzi zajęcia dla RASCkids. Dzieciaki ją uwielbiają. Zawsze chętnie uczestniczy we wszystkich zabawach i grach na stoku. Ma mnóstwo energii i potrafi się nią dzielić.