Nasta Feusette

Absolwentka filologii klasycznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jest dowodem na to, że kierunek studiów nie musi iść w parze z życiem zawodowym. Instruktor narciarstwa, kocha ten sport od dziecka. Jak nie jeździ na nartach, to jeździ gdzie indziej. Zawsze w ruchu, kocha podróże i lubi próbować różnych rzeczy w różnych miejscach. Wrażliwa, pomocna, opiekuńcza. Interesuje się ludźmi i ich emocjami, uwielbia uczucie pierwszego zjazdu na pustym stoku, oglądać filmy, jogę, czytać książki do dobrej kawy, grać w planszówki, gotować i jeść. 

Co jest dla ciebie najważniejsze w narciarstwie?
Najważniejsza w narciarstwie są dla mnie wolność i uczucie, że można wszystko. Zimno na policzkach i gorąco wewnątrz, które czuje, gdy zjeżdżam. W narciarstwie kocham też to, że można poczuć swoją indywidualność, że nikt nie jeździ tak samo i zawsze można więcej.
Co uważasz za wyjątkowe w RASCu?
W RASCu najbardziej doceniam rodzinną atmosferę wzajemnego wsparcia, pozytywny klimat i to, że wszyscy uczymy się czegoś od siebie.
Co jest najważniejsze w szkoleniu narciarskim?
Dla mnie najważniejsze w szkoleniu narciarskim jest to, żeby budować i rozwijać pewność siebie i żeby uczeń nam ufał, czuł się przy nas bezpiecznie i wkładając narty czuł się zwyczajnie szczęśliwy!