Maciej "Kołcz" Kołodziejczyk

„Głupcem jest ten kto nie uczy się od innych – tekst, który wisiał na ścianie u naszego guru narciarskiego, Kazimierza Vysaty… staram się o nim pamiętać.”
Od kilku lat prezes NKS RASC, gdzie wraz z przyjaciółmi tworzy społeczność opartą na wspólnych marzeniach. Praca w Klubie to przede wszystkim wielogodzinne rozmowy z ludźmi, sport pod każdą postacią, otwartość na nowe wyzwania.
Nauczyciel z dziada pradziada. Absolwent AWF Warszawa – magisterium menadżer sportu oraz kierunek nauczycielski. Posiada uprawnienia Instruktora zawodowego ISIA oraz Euroinstruktora. Aby poszerzać swoje umiejętności i bawić się narciarstwem, uzyskał stopień Instruktora SITN Telemarku. Kocha góry, skitury i śnieg 😊.
Od kilku lat ćwiczy Tai Chi, gdzie znajduje spokój i równowagę, tak bardzo potrzebną w pędzącym świecie.
Na co dzień pracuje w warszawskim liceum im. Miguela de Cervantesa. Spełnia się jako nauczyciel wychowania fizycznego, trener koszykówki, wychowawca i przyjaciel młodzieży.

Co jest dla ciebie najważniejsze w narciarstwie?
Wielowariantowość 😊 i wiatr we włosach.

Co uważasz za wyjątkowe w RASCu?
Możliwość przebywania z ludźmi, którzy mają podobne pasje i podejście do życia 😊.

Co jest najważniejsze w szkoleniu narciarskim?
Dobra zabawa i uczucie radości z uprawiania narciarstwa. To może być zjazd w puchu poza trasą, jazda na tyczkach czy skitury z przyjaciółmi o wschodzie słońca.