Wyjazdy

RODZAJE WYJAZDÓW

Wyjazdy z Klubem RASC można podzielić na dwa rodzaje. Jedne to wyjazdy czysto treningowe dla członków Klubu RASC. Są to głównie treningi na lodowcu Kitzsteinhorn oraz w Białce Tatrzańskiej. Drugie mają formę otwartą dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.
WYJAZDY TRENINGOWE

Członkowie Klubu podczas zgrupowań doskonalą technikę jazdy, na każdym treningu mamy zarezerwowany stok, gdzie szkolimy jazdę na tyczkach. Na bieżąco dokonujemy analizy wideo. Podążamy za najnowszymi trendami i metodami szkoleniowymi. Dla każdej grupy wyjazdy treningowe odbywają się po wcześniejszych ustaleniach z trenerami. Terminy zamieszczamy w RASCowym kalendarzu. Często są one uzależnione od pogody, zajęć szkolnych (dotyczy grup młodzieżowych) i cyklów treningowych.

Zdjęcia z wyjazdów dostępne na FB RASC.

Osoby kontaktowe:

  • Michał Kołder – 604 277 289
  • Maciej Kołodziejczyk – 604 593 979
WYJAZDY RASC REPUBLIC

Społeczność RASC Republic to ludzie, których pasja definiuje pojęcie białego szaleństwa. Wyjątkowy klimat wyjazdów RASC Republic tworzycie Wy, Wasi znajomi i rodziny, których wspólnie zarażamy miłością do gór, śniegu i sportu. Na wyjazdach obecni są Klubowi instruktorzy, którzy wezmą Was pod swoje skrzydła.

Członkom Klubu przysługują zniżki i pierwszeństwo w zapisach.

Wszystko o wyjazdach RASC Republic na stronie www.rascrepublic.pl.